Ana sayfa

FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD

Şirket profili

Biz, Wuxi Dostluk Machinery Co, Ltd, Çin, poliüretan sandviç panel hattı tasarımı ve sac rulo şekillendirme makineleri imalatında uzman lider. Bunu, sektörümüzdeki en yetenekli, en özel ve farklı grup insan topluluğundan başarırız.

Anahtar ürünler: C / Z / U purline hattı, PU sandviç panel hattı, çelik silo üretim hattı, Culvert Oluklu boru üretim hattı, çatı / fayans / duvar / güverte / şekillendirme makinesi, çift katmanlı makine, drywall stud ve ray rulo şekillendirme CNC klasör / yanıp sönen makine, K span şekillendirme hattı, hidrolik dekompresyon, otomatik istifleyici vb kesme makinesi şekillendirme, oluk açıcı rulo şekillendirme makinesi, oluk rulo şekillendirme makinesi, basit kesme ve kesme şekillendirme makine, oluklu mukavva şekillendirme makinesi.

Müşterilerimiz için uygun fiyata kaliteli ürünler ve hizmetler sunma konusunda ısrar ediyoruz. Ürünlerimizin performans sicilleri Dostluk Makinelerinin itibarının belkemiğidir. Her set makinenin kanıtlanmış yeteneği, müşterilerin yeni uygulamalar, tasarımlar ve makineler için ürünlerini değiştirip genişlettikçe tekrar tekrar bize geri döndükleri. Biz gurur duyuyoruz

Makinelerimiz iyi Güney Doğu ve Güney Asya, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Doğu Avrupa, otuzdan fazla ülkede satılmaktadır.

Sıcak fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz ve size muhteşem gelecek için işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Dostluk Machinery Co, Ltd tam 15 yıllık operasyon üzerine metal rulo şekillendirme makinesi her türlü yapmak ve Çin'in gelişmekte olan darbe ile birlikte ihracat, tamamen sadık parthner olmak için bekliyoruz.

2000 yılında kurulan wth metal rulo şekillendirme makinesi, metal kaynak makinası üretime başlar.

2005 yılı itibari ile ed üretimi genişleterek, susan bölgede iki atölye çalışması ekleyin.

2006 yılında müşteri için OEM, kaynak makinesi

2012 yılında Hindistan sergilerine gidin, metal / soğuk rulo şekillendirme makinasını gösterin.

2015'te sergiyi yine 5 ay içinde gideceğiz.

FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD FRIENDSHIP MACHINERY CO,LTD
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : FSM

No. Çalışanları : 51~100

Yıllık satış : 5 Million-10 Million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite metal şekillendirme makineleri satış için iyi kalite metal şekillendirme makineleri satış için